Angličtina _ English

Individuální konverzace

pro dospělé přes Skype


 • povídání volné nebo s učebnicí, všechny úrovně

Pokud se vám učit nechce, zkuste konverzační lekce s angličtinou u Soni!

Rozpovídáte se lehce, a zjistíte, že už znáte spoustu slovní zásoby!

Najednou, radostí z mluvení, pomine koktavé stydění!

Ani na dovolené či v práci, se vám už znalosti nepoztrácí!

Hrůza z gramatiky zmizí, zůstane nadšení ryzí!

Angličtina už problém není! Vzhůru do nadšeného brebentění! :-)

Rezervační kalendář

Pokud jste tu poprvé, podívejte se prosím nejprve do kalendáře výše, jestli vám vyhovuje některé z mých aktuálně volných míst. První lekce je zdarma na vyzkoušení. 

Jsem tu pro vás 

od pondělí do čtvrtku 7-17

v pátek 7-12


Kalendář je pouze k prohlížení, vybraný čas a den mi prosím sdělte přes formulář vpravo nebo emailem (sonasiepakova@gmail.com), já vám rezervaci potvrdím a vložím ji do kalendáře.

Hledáte-li dlouhodobý termín, posuňte se šipkami vlevo nahoře na další týdny, uvidíte tak, jestli v tu dobu bývá dobu volno, nebo mi napište do zprávy své požadavky (raději více alternativ), zkusím najít nějaké řešení, bude-li to možné. 

Je-li před vaší lekcí jiná, posuňte prosím svůj start o 5 min (např. 9:00 -> 9:05)


Ceny a předplatné

1 lekce - 350 Kč

(platnost 1 měsíc) 

10 lekcí - 3300 Kč

(platnost 4 měsíce) 

20 lekcí - 6000 Kč

(platnost 7 měsíců) 

Plaťte prosím převodem (2100681500/2010)

Fakturu vystavím na požádání, stačí poslat IČ. Nebo využijte tlačítek dole.


Tlačítka nabízí platbu kartou, rychlým převodem, a PayPal. 

Přes tlačítka lze také přikoupit SE SLEVOU moje anglicko-české e-knihy a audio-knihy.

+SLEVA 80 Kč na mé anglicko-české e-knihy a audio-knihy :-)

+SLEVA 100 Kč na mé anglicko-české e-knihy a audio-knihy :-)


Níže, pod delfíny, najdete přehled o svém předplatném (kolik lekcí už jste vyčerpali).

Odkazy na zábavky z internetu

 • Maturitní témata - pěkně vypracované karty
 • Wikitravel - přečtěte si zde o místech, kam byste rádi vycestovali
 • https://www.funtrivia.com/ - zábavné anglické kvízy o různých zemích, městech, historii, ale také třeba i o sjezdovkách či kočkách...
 • IZI Travel - texty s nahrávkami !!!, které vám pomohou poznat místa, kam se chystáte
 • HelpForEnglish - vysvětlení gramatiky, cvičení a testy všech úrovní - doporučuji také testy, které najdete pod heslem "miscellaneous"
 • www.esl-lab.com - najdete tu tři úrovně cvičení a vybírat můžete z celé řady témat. Zvukové nahrávky si lze pouštět i opakovaně. Po nich vyplníte pět otázek a získáte hodnocení.
 • www.learnoutloud.com - je tu téměř 1500 zvukových souborů rozdělených do 16 kategorií. Před samotným poslechem dostanete instrukce a budete upozorněni na důležitá slovíčka a fráze.
 • www.englishmedialab.com - zde si můžete stáhnout nebo poslechnout online další nahrávky.
 • Videa k různým tématům, např. historie, umění... https://khanovaskola.cz/ 

Odkazy na učebnice

Přehled o předplacených lekcích

- klikněte na obrázek -

Budu velmi ráda, když si povedete i své vlastní záznamy, nebo sem budete koukat pravidelně, a dáte mi ihned vědět, kdykoli zahlédnete jakékoli nesrovnalosti. Zejména vás o to prosím v případě, že své lekce často rušíte nebo přesunujete

Snažím se tuto docházku aktualizovat každý den, ale občas to nestihnu, a když to napravuji zpětně, může dojít k chybě. Děkuji vám předem za kontrolu a spolupráci!


Pokyny k prvnímu spojení

Setkáme se v dobu, na kterou jsme se domluvili přes formulář nahoře nebo emailem (pokud jste ode mne obdrželi potvrzení své objednávky). Má Skypová přezdívka je Sonia.ss.

Pokud mi budete volat poprvé, pravděpodobně ještě neznám vaši Skypovou přezdívku. Přidejte si mne proto prosím do kontaktů asi tak dva dny předem mi napište i nějaký vzkaz k ověření spojení, třeba "Zde se hlásí váš nový pilný student!"

Spojit se předem je jistější, protože někdy mi Skype zobrazí nové zprávy a žádosti o den až pár dnů později. Možná je to tím, že mám 3 počítače a je ze mne popleten. 

Z tohoto důvodu je také lepší psát mi textovky nebo emaily (nebo zavolat v době, kdy máme mít naši lekci), kdybyste měli jakýkoli problém, chtěli požádat o přesun či zrušení lekce. Občas jsem na WhatsAppu. I tam mi můžete psát, nebo posílat obrázky ke konverzaci :-) 

Pokud souhlasíte, můžeme při spojení postupovat takto: Jakmile dorazím k počítači a budu připravená si s vámi povídat (samozřejmě se snažím být tam včas), nejprve vás pozdravím ve Skype chatu (třeba "hello", nebo vám pošlu veselý obrázek) a vy mi hned můžete zavolat (nemusíte ani odepisovat). 

Jako první mi můžete zavolat i v případě jakékoli poruchy nebo přerušení našeho hovoru. Když se domluvíme, kdo komu bude volat, můžeme se rychleji opět spojit (nebudeme si volat zároveň).


Rušení lekcí

 1. Lekce se ruší nejpozději den předem. Jinak se berou jako odučené a odečtou se z předplatného. Jestli se vám udělá jednou za čas nevolno, přivřeme oko. Ale zažíváte-li katastrofy každý týden, akceptujte prosím tuto podmínku. 
 2. Ukončíte-li výuku předčasně, můžete si požádat o vrácení třetiny z nevyčerpaných lekcí (v částce zaokrouhlené tak, ať si to může odkoupit někdo jiný. Já vám ten odkup zařídím, stačí mi dát včas vědět).

Reference klientů

Customer Reviews