Výuka angličtiny _English Lessons

Co všechno vám nabízím?

  • zábavné rozpovídání před zkouškou, pohovorem, dovolenou
  • postupné zvyšování úrovně s dobrodružnými učebnicemi Life od National Geographics (s úplnými začátečníky nejdříve využijeme Time To Talk 1)
  • volné povídání na jakákoli témata pro ty, kdo si chtějí svou úroveň jen udržovat (nemusíte se připravovat, pokud jste upovídaní, nebo stačí jen lehce)
  • obchodní angličtina (učebnice Business Result) 
  • konverzace na jakákoli vámi zvolená odborná témata (chemie, IT, letectví...)
  • rozvoj psaného projevu k přípravě na zkoušky nebo pro vlastní potřebu (psaní firemního blogu v angličtině) + nácvik překladatelských dovedností

Jak si zarezervovat lekci přes Skype?

1 lekce trvá 60 minut. Lze domluvit i půlhodinky.

Pokud jste tu poprvé, podívejte se prosím nejprve do kalendáře výše, jestli vám vyhovuje některé z mých aktuálně volných míst. 

Jsem tu pro vás 

od pondělí do čtvrtku 7-17

v pátek 7-12


Kalendář je pouze k prohlížení, vybraný čas a den mi prosím sdělte přes formulář vpravo nebo emailem (sonasiepakova@gmail.com), já vám rezervaci potvrdím a vložím ji do kalendáře.

Hledáte-li dlouhodobý termín, posuňte se šipkami vlevo nahoře na další týdny, uvidíte tak, jestli v tu dobu bývá dobu volno, nebo mi napište do zprávy své požadavky (raději více alternativ), zkusím najít nějaké řešení, bude-li to možné. 

Je-li před vaší lekcí jiná, posuňte prosím svůj start o 5 min (např. 9:00 -> 9:05)

Přehled vašich předplacených lekcí

Jednoduše klikněte na obrázek a najděte se podle křestního jména :-) 

Ceny a předplatné


Ceny uvedené níže se vztahují na 60-minutové lekce.
Chcete-li lekce půlhodinové, kupte si pár lekcí nebo 10, a pak to rozkrojíme. 

1 lekce - 350 Kč

(platnost 1 měsíc) 

10 lekcí - 3300 Kč

(platnost 4 měsíce) 

20 lekcí - 6000 Kč

(platnost 7 měsíců) 

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami: Při zrušení objednané lekce později než den předem, tato lekce propadá a považuje se za odučenou. Lekce, které nevyčerpáte v příslušné lhůtě platnosti (1 lekce 1 měsíc, 10 lekcí 4 měsíce, 20 lekcí 7 měsíců), propadají, pakliže se včas nedohodneme jinak. V případě předčasného ukončení spolupráce vám vrátím 50% z nevyčerpané částky převodem na váš bankovní účet, který prosím uveďte v žádosti (emailem). Své lekce můžete rovněž v plné výši darovat či prodat. Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí. Chráním je a s nikým je nesdílím. 


Při dlouhodobější spolupráci plaťte prosím bankovním převodem (2100681500/2010). Fakturu vám vystavím.

Variabilní symbol není třeba, do poznámky uveďte své příjmení.

Odkazy na zábavky z internetu

Pokyny k prvnímu spojení

Setkáme se v dobu, na kterou jsme se domluvili přes formulář nahoře nebo emailem (pokud jste ode mne obdrželi potvrzení své objednávky). Má Skypová přezdívka je Sonia.ss.

Pokud mi budete volat poprvé, pravděpodobně ještě neznám vaši Skypovou přezdívku. Přidejte si mne proto prosím do kontaktů asi tak dva dny předem mi napište i nějaký vzkaz k ověření spojení, třeba "Zde se hlásí váš nový pilný student!"

Spojit se předem je jistější, protože někdy mi Skype zobrazí nové zprávy a žádosti o den až pár dnů později. Možná je to tím, že mám 3 počítače a je ze mne popleten. 

Z tohoto důvodu je také lepší psát mi textovky nebo emaily (nebo zavolat v době, kdy máme mít naši lekci), kdybyste měli jakýkoli problém, chtěli požádat o přesun či zrušení lekce. Občas jsem na WhatsAppu. I tam mi můžete psát, nebo posílat obrázky ke konverzaci :-) 

Pokud souhlasíte, můžeme při spojení postupovat takto: Jakmile dorazím k počítači a budu připravená si s vámi povídat (samozřejmě se snažím být tam včas), nejprve vás pozdravím ve Skype chatu (třeba "hello", nebo vám pošlu veselý obrázek) a vy mi hned můžete zavolat (nemusíte ani odepisovat). 

Jako první mi můžete zavolat i v případě jakékoli poruchy nebo přerušení našeho hovoru. Když se domluvíme, kdo komu bude volat, můžeme se rychleji opět spojit (nebudeme si volat zároveň).

Reference klientů

Customer Reviews