Blog & Joy Art

Využijme lásku, radost, umění, ať jsme šťastní, spokojení

Let's use love, fun, and art to start living from the heart

Drak byl pryč a Emilka už byla z toho horka a chůze unavená. Schoulila se tedy pod malým keříkem nedaleko cesty, a přikryla si hlavu šátkem, aby si na chvilku pospala. Ve snu se jí objevil drak se zelenýma očima. Stál naproti ní a ukazoval na rozlehlé jezero plné duhových barev. Tady se můžeš napít i vykoupat, Emilko! Pronesl drak v jejím snu....

Chceme-li dnes nabízet nějaký produkt či službu, potřebujeme získat zákazníky. Obvykle začneme šířením informací, možná se zaměříme na určitou cílovou skupinu, zveme dotyčné k akci. A pak se ze statistik snažíme vyčíst, nakolik se nám zvolená strategie vyplácí či kde je třeba něco změnit. Takto já chápu dnešní marketing, a pro tuto svou řeč ho...

Pro dnešní prezentaci jsem si vybrala slovo "kočka". Zaprvé proto, že tato domácí zvířata miluji a mám doma dvě. Zadruhé se jako kočka v České republice označují některé ženy, což je mi velikou záhadou, neboť třeba v angličtině se holkám říká kuře.

Emily sat down in the grass nearby the bush where the white, green-eyed dragon had been hiding. She decided to have a snack. What if it lured the dragon out? She would love to share her meal with it. However, the green eyes were staring at her from the bush without any movement at all. That is really weird. Perhaps,...

Krása jak růže květ. Jsem radost pohledět. Mé prstíky barevné málokdo přehlédne. Jsem žena pěstěná, jíž dřina moc nevoní. Raději kreslím si lístečky jabloní.

Znám jednoho krásného farmáře. Nikdy moc nemluví, na nic se moc neptá. Vedle něj si připadám jak nekonečná brepta. Ten farmář ale, abyste věděli, nemá hlavu plnou zelí a petrželí.

S láskou si odpouštím všechny chyby a provinění. Svůj život odevzdávám Bohu k uzdravení. S pokorou a vděčností děkuji vám, andělé, předem, že jste moje hořkosti změnili v čaj s medem.

Děkuji vám, andělé, že vás vnímám. A že s vámi andělské písně zpívám. Děkuji vám, andělé, že nejsem sama. Děkuji vám, že se cítím milovaná. Děkuji vám za mou vysněnou magickou školu. Děkuji, že v ní léčíme a zpíváme spolu!

Hej, poutníku! Do pole lásky jsi zavítal. Spočiň chvíli v náručí lásky. Nech si svěžím větříkem pročechrat vlásky. Zurčící potok nechť odplaví tvůj stres. S úsměvem si vydechni. Uf! Tak krásně kvete vřes!

Děkuji vám andělé, za toto přání zhmotněné. Děkuji za partnera v trojí výhře dokonalého. Vysokého, vzdělaného, srdce laskavého. Starou kristovskou duši, jíž síla a moudrost sluší.

Svět se třese. Nebojte se! To jen šaman oheň křese. Oheň, který roztaví všechny naše zábrany. Oheň, který ohřeje všechny naše naděje. Oheň, který probudí! Ať už se naše duše nenudí!

Má duše je můj moudrý rádce. Něžný léčitel. Nekonečně věrný přítel. Božský učitel. S důvěrou a radostí kráčím vlastní rychlostí. Bez autorit, bez pout. Jdu si svojí cestou.

Děkuji vám andělé, že stále sílí moje naděje, živit se zpěvem písní, z nichž rozkvétají srdce i aleje. Děkuji, že jste mi pomohli zhmotnit můj sen, mít povznášejícím zpěvem prodchnutý každý den.

Isis je průvodkyně ženy. Isis dává moudré rady každodenní. Isis má zvídavé ženy ráda. S Isis může každá zůstat věčně mladá. Isis miluje všechna srdce. Ať už bijí klidně, či rozvášněně, prudce.

Láska nezná trápení. Láska všechno promění. K lásce já se navracím. Láska, ta se neztrácí. Láska jako jahoda, červená vždy odspoda. Slaďounce mne nakrmí, když já se k ní nakloním...

Slavný masér Ondra je odvážný jak lev, do klientů svých hluboký mívá vhled. Zkušeně a umně s bolestí ztuhlou zatočí. Každý klient z lůžka mu pružně, slastně seskočí.

Emilka spěchala cestičkou přes louky, kopcovitou krajinou. Sluníčko pěkně peklo, zanedlouho dopila poslední doušek vody z lahve, kterou si nesla v batůžku. Už aby tu někde byla nějaká voda. Výhled do okolí byl velmi poutavý, v travnatých pláních kolem cestičky byly rozeseté květiny nejrůznějších barev, které občas tvořili celé koberce růžové, bílé,...

Kéž jste šťastní jako děti, ač den za dnem, roky letí. Kéž vnímáte lásku kolem, u stromečku, i pod stolem. Kéž vám z očí radost svítí, když vás při lumpárnách chytí...

Odhazuji pochyb zátěž, lámu strachu pouta. Nechávám svůj život, ať mne láskyplně houpá. Každý den mne velmi baví, cítím se tak šťastně! Děkuji za věčné mládí! Mé tělo je krásné!

It's your birthright to live long. Life is sweet, so let's enjoy! Life loves you and all you need is open fully to receive! Every atom, every cell gets nourished from life's magic well! This eternal loving stream youthens you! So let it in!

Belly rising, falling back. Relaxed is my spine and neck. Magic breath's filling my chest. Healing me, bringing me rest. I'm inhaling divine love. Old stuff's leaving with goodbye! Conscious breathing is so heart-warming. Each while is a brand new morning!

Heleme se na Hermese, co to zase z lesa nese? Meritaton z okna zírá. Hermes: "Pojď sem!" na ni kývá. Kámen, co v ruce otáčí, třpyt má co chvíli jinačí.

Na kouzelném kopečku ve světelném domečku, Meritaton zpívá, láskou celá divá! Když ráno vstává z postele, zubí se na svět vesele. Zvířátka něžně hladí, vše živé s ní kamarádí.

Vstávej, ty moje zlatíčko, venku už svítá sluníčko! Protáhni své krásné tělíčko, ty má milá, citlivá dušičko! Ať se ti příjemně vstává... Ať zázrak za zázrakem se dnes v tvém životě odehrává... Ať tvá duše láskou nestrádá... Ať andělé něžně prstem píšou na tvá záda, že já tě mám tak ráda!

Vítá vás magická oáza lásky a radosti... Přijďte si vzpomenout, že jste božské bytosti! Dejte si doušek dva ze studny moudrosti! A vytvořte krásný svět svými sny a schopnostmi.

Vesmír volá čarodějné děvčátko, pojď se v lásce vykoupat jak kachňátko! Nech se houpat v medvědově náručí... Jaguár tě pak odvaze naučí...

Nožka sem, ručka tam, prdelkou zakolíbám. Po vlasech se pohladím, piruletku zařadím. V hrudi vášeň probudím, za svůj styl se nestydím. Nožka sem, ručka tam, své tělíčko ráda mám!