Kontakt

Mgr. Soňa Siepaková


E-mail: sonasiepakova@gmail.com

Skype: Sonia.ss

Telefon / Whatsapp: +420 775 340 775 (jen textovky)

IČ: 732 97 313 

Adresa: Válcovní 1430/30, CZ-70300 Ostrava

Registrace u ŽÚ v Ostravě 1, Česká republika. 

Nejsem plátce DPH. 


Kde ještě mne najdete?

FaceBook  -  LinkedIn  -  Instagram  -  Twitter  -  YouTube 


Anglictina u Sovy  -  Na Volné Noze  -  Amazon  -  BlogSpot  -  Karaoketexty  -  Vimeo 

Pinterest   -   Poetizer EN  -  Poetizer CZ   -  Google Business Site  -  Najdise  -  Goodreads

Z každého prodaného produktu a služby dostává

33 Kč

Záchranná stanice a Dům přírody Poodří, Bartošovice


Doporučuji

BcA. Rachel Noemi Lees - korektorka mých knih 

Nahrávací Studio Jakubka v Ostravě

Kým jsem dnes?

Miluji práci s energií a léčivý zpěv. Miluji vyprávění pohádkových příběhů, jež lidi nejen konejší a pozvedají jim náladu, ale také je učí, jak mohou proměnit sami sebe a tím přetvořit svůj svět. Miluji tu jiskru v očích klientů, když se při terapii napojí na svou duši, a blaženě se usmívají. Vystudovala jsem překladatelství a tlumočnictví, dnes jsem vašim nadšeným tlumočníkem mezi světy. 

PRÁCE S LÉČIVOU ENERGIÍ

Zkušenosti z osobního rozvoje a práce s energií od roku 2008 (včetně zasvěcení do reiki v letech 2009-11) mne v roce 2017 přiměly začít nabízet etiko-terapii pod vedením Jana Cindlera. Dnes nabízím Plejádskou světelnou terapii, založenou na knihách od Amorah Quan Yin, jež představují ucelenou mysterijní školu (na webu pod názvem Dolphin Star Temple). Využívám také metody z nahrávek a knih od Sanaya Roman a Duane Packer, kteří channelují Orina a Da Bena. Silně mne ovlivnila i Jasmuheen.

PŘÍBĚHY, BÁSNIČKY, HUDBA, KRESBY...

Během psaní prvních příspěvků do blogu k mé terapii jsem si uvědomila, že mne rovněž fascinuje vymýšlení příběhů, básniček, obrázků, zpívání, tancování, a skládání jednoduché hudby. Začala jsem své vášně tedy rozvíjet, a v roce 2018 jsem napsala (v češtině a angličtině) první díl mého fantasy románu Milovaná Sluncem. Sama jsem si jej ilustrovala, a ve spolupráci se studiem Jakubka i nahrála, a přidala trochu hudby. 

MÉ PLÁNY DO BUDOUCNA

Nyní pro vás chystám nejen zbývající díly románu, ale také spoustu dalších projektů. Od roku 2013, kdy jsem se zúčastnila koučinkového programu s Beou Benkovou, totiž sním o tom mít svou vlastní mysterijní školu. Mým cílem je pomáhat lidem, aby se cítili šťastní, zdraví, sebevědomí, a v harmonii v sobě na všech úrovních. Protože teprve když bude radost a harmonie v nás, mezi našimi buňkami, může nastat harmonie mezi lidmi, a mezi lidmi a vším živým.

PŘEDCHOZÍ PROFESE

Vystudovala jsem se dvěma tituly: Bakalářka v angličtině a němčině pro překladatelství, a Magistra v Anglické filologii. V roce 2003, při studiu, jsem začala překládat a učit angličtinu a němčinu. V roce 2008 jsem pracovala v Německu jako učitelka a tazatelka. Vlastním certifikáty nejvyšší jazykové úrovně v angličtině CPE, a BEC Higher. Dnes učím angličtinu přes Skype.

PŘELOŽENÉ KNIHY

  • Christine Li - Ulja Krautwald: Cesta císařovny (Der Weg der Kaiserin), Anch Books 2013
  • Ursinus Lothar: Orgánové hodiny (Organuhr, leicht erklärt), Eugenika 2012
  • Marsha Lucas: Přepni svůj mozek pro lásku (Rewire Your Brain for Love), Eugenika 2012
  • Jasmuheen: Pránická výživa - Žití ze světla (Pranic Nourishment - Living on Light), Eugenika 2012

Chcete novinky pohodlně a přehledně?

Čtvrtletní zpravodaj
Soni Siepakové