Jak lidé reagují na terapii?

01.08.2019

Příjemné překvapení


Tento článek obsahuje vysvětlení, jak funguje má terapie, pokud ji zvažujete vyzkoušet. Představit si ji můžete i jako vyprávění léčivého příběhu pro vás na míru za současného působení léčivé energie. Pohádkově léčivé (a současně vzdělávací) produkty najdete rovněž v e-shopu (e-knihy a audio-knihy).


Lidé, kteří práci s energií neznají, bývají na začátku setkání překvapení, jak rychle se dostaví uvolnění, a jak je hluboké a intenzivní.  

ÚVODNÍ VYLADĚNÍ

Někteří se cítí těžcí, jiným je horko... V místech, kde dosud energie proudila v menším množství, než je zdravé, můžete vnímat brnění, nebo tlak, jak se to tam začne otevírat. Občas se, vlivem oživení dříve ucpaných oblastí, vyskytne i lehká závrať či nevolnost. Ovšem všechny tyto projevy obvykle vymizí do několika minut.

ÚLEVA OD BOLESTI

Avšak pokud jste na terapii přišli s bolestí, pak i ta v drtivé většině případů poleví, jako by ji někdo vypnul (neustoupil zatím pouze 1 Bechtěrev, a 1 pozdější stádium rakoviny). Nastávající matce, co mne oslovila den před porodem, že už několik dnů kvůli nachlazení nemohla dýchat, se ucpaný nos uvolnil do 5 minut.

Matka tří dětí s chronickým, několikaletým zánětem močového měchýře, který právě vrcholil ostrou bolestí v bedrech, se při první návštěvě uvolnila v křesle také během tohoto úvodního ladění. A odešla pak už úplně bez bolesti v bedrech. (Močový měchýř se jí zlepšil po druhé návštěvě, a úplně se uzdravil po třetí terapii. Paní současně zjistila, že příčinou jejího zánětu byl vztah s tchyní a provedla doma radikální změny, včetně reorganizace místností v domě, aby byla její rodina více pohromadě.)

VOLÁNÍ O POZORNOST

Prvních pár minut představuje jakési přechodové stádium, kdy se ve vás všechno postupně rozproudí tak, jak má. A místa, kam jste si ukládali svá trápení, kde máte nezahojené emoční rány, začnou volat po pozornosti. Buďme vděční, že se ozvou, můžeme se na ně alespoň zaměřit.

Je vhodné mi říkat úplně všechno, co vnímáte, zejména pokud vám něco připadá nepříjemné. Rychle zjednám nápravu. Všichni mí klienti doposud vnímali tyto příznaky jako pozitivní, ač je sem tam něco překvapilo. Přičítám to nesmírně uklidňujícímu působení světelných bytostí i samotné energie, jejíž podstatou je čistá láska. 

HLAVNÍ ČÁST TERAPIE

Po prvních deseti minutách zaznamenali mí klienti společně s uvolněním těla také zvýšené soustředění, jakýsi pocit vyrovnanosti, a klidné mysli (najednou už v myšlenkách neskákali k dítěti, které venku hlídá manžel, přestali dokola rozebírat, proč je opustila přítelkyně...).

USÍNÁNÍ

Velmi unavení lidé už začnou usínat, a je možné, že prospí celou terapii, ať už jsou v křesle, nebo v lůžku. K tomuto typu únavy patří i psychické vyčerpání. Většinu svých terapií prospal například jeden muž, který se právě soudil s bývalým zaměstnavatelem.

Nebo žena, která měla tendenci ovládat svého muže i všechno kolem sebe, prospala asi čtyři terapie od začátku do konce. Potom už byla bdělejší, ač hluboce odpočívala, ale schrupla si jen výjimečně. Přičítám to tomu, že nejprve bylo její tělo hladové a ještě během terapie začalo provádět opravy, na které předtím nemělo sílu. Zejména játra, naše chemická továrna, jsou nesmírně energeticky náročným orgánem. Proto mají zřejmě svou hlavní dobu činnosti mezi jednou až třetí hodinou ranní, kdy většina z nás spí jako zabitá (Viz kniha Orgánové hodiny).


Zkušenost Sáry (2019) s ospalostí po terapii

Terapie mě mile překvapila. Měla jsem trošku obavu, jak to bude probíhat, když celé "sezení" řešíme přes Skype. Ale bylo to super. Domácí prostředí, klid, žádné cestování před ani po. Po terapii jsem byla trošku unavená a i když jsem si nešla lehnout, měla jsem tu možnost. Právě díky toho, že jsem nikam nemusela jezdit. Rozhodně můžu tento způsob doporučit. Navíc jsem během pár dnů pocítila zlepšení u věcí, které jsme na terapii řešily. Mám pocit, že bude stačit ještě párkrát se potkat a všechno, co mě trápí, bude pryč.


JE MI TEPLO

Pocit tepla při terapii lze podle mne vysvětlit rovněž zvýšenou aktivitou jater, a souvisejícím čištěním lymfatického systému. Všichni víme, že zvýšením teploty se tělo snaží zbavit toxických látek (fyzická, ale i psychická detoxikace). Určitě jste už někdy zažili podobný pocit tepla až horka po masáži, zejména po baňkování. Nebo když jste se prošli Kneippovým chodníkem nebo si dali studenou sprchu, saunu, polárium...

Po terapii se zatím všichni teplotně vrátili k normálu. Jen někteří zůstali unavení a ještě se hodinku dvě prospali. I vám doporučuji rezervovat si po terapii čas na případné dospání.


Z každého prodaného produktu a služby dostává

33 Kč

Záchranná stanice a Dům přírody Poodří, Bartošovice