Jak to probíhá přes Skype?

10.08.2019

Vzdálenost nehraje roli 


Tento článek obsahuje vysvětlení, jak funguje má terapie, pokud ji zvažujete vyzkoušet. Představit si ji můžete i jako vyprávění léčivého příběhu pro vás na míru za současného působení léčivé energie. Pohádkově léčivé (a současně vzdělávací) produkty najdete rovněž v e-shopu (e-knihy a audio-knihy).


Světelná energie působí "na blízko" i "na dálku" celkem bez rozdílu, pakliže se ode mne nenacházíte ve vzdálenosti několika světelných let. Pamatujete si ze školy, jaká je rychlost světla? Je ještě hbitější než naše myšlenky... :-) 

DOMÁCÍ HNÍZDEČKO

V důvěrně známém prostředí se cítíte v bezpečí, a rychleji se uvolníte. Tím pádem zvládneme více práce! Doma si můžete vytvořit pěkné, pohodlné hnízdečko pro svou terapii, pustit si tichou meditační hudbu, zapálit svíčky, vonné tyčinky... 

Prosím pozor! Většina lidí má tendenci během této terapie usínat, i kdyby jen na dvě minutky... Tak se ujistěte, že máte kolem sebe měkko. :-)

SPOLUPRÁCE

Tato světelná terapie spočívá v channellingu léčivé energie pro vás, ve spolupráci se světelnými bytostmi, a celý proces je doprovázen mým vyprávěním (výlet do Chrámu uzdravení v Atlantidě), aby se vaše mysl nenudila.

Díky energetické podpoře se budete cítit mentálně a emocionálně klidní, mimořádně vyrovnaní, radostní, a budete si schopni vytvořit průlom, který je pro vaše nejvyšší dobro.

VYPRÁVĚNÝ PŘÍBĚH

Nejprve navštívíme, společně s Thovtem, atlantský Chrám uzdravení. V tamější místnosti s krystaly vyřešíme problém, s nímž jste za mnou přišli, pomocí různých technik k práci s energií lásky a světla.

Na závěr vám Plejádští Velvyslanci Světla a Síríjská Archandělská Liga Světla vytvoří na míru léčivou světelnou komoru (cca. 10 minut).


Zkušenost Petry (2019) s vyprávěním při terapii

Včera jsem se po Vaši terapii cítila velmi klidná jakoby lehčí. Cítila jsem se volná jako dítě a uvolněná. Váš hlas mě ukolébal do zvláštního stavu mezi spaním a bděním. 

Viděla jsem velmi jasné barvy ve spektru červené a výbuchy které bych popsala jako lávu vyvěrající z hory. Bylo to zvláštně divné, neobvyklé, trochu děsivé jako bych se ocitla venku z mého těla ale velmi uklidňující a konejšivé.


DELŠÍ SVĚTELNÁ KOMORA

Máte-li vážnější zdravotní potíže (vaše játra, vaše srdce "hladoví po lásce"), nebo jste-li "připraveni na skok", můžeme světelnou komoru prodloužit na 20-30 minut. Nezapomeňte si pak objednat 90 minutové setkání. (Nebo několik krátkých setkání.) Jinak stačí 60 minut.


Z každého prodaného produktu a služby dostává

33 Kč

Záchranná stanice a Dům přírody Poodří, Bartošovice