Můj muž (Poetry)

05.04.2019

Děkuji vám andělé, za toto přání zhmotněné. Děkuji za partnera v trojí výhře dokonalého. Vysokého, vzdělaného, srdce laskavého. Starou kristovskou duši, jíž síla a moudrost sluší. 

Děkuji, že mého muže fascinuje prána. Že chodí se mnou brzy spát a nejaktivnější je zrána. Děkuji, že takového miláčka mám, který své tělo vnímá jako boží chrám. 

Děkuji, že v lehkém vita stylu jí a pije. Ať tu nekonečně dlouho se mnou ve zdraví žije. Děkuji, že můj muž moudrých přátel má zázemí. S nimiž společně, v radosti, tvoří nebe na Zemi. 

Děkuji, že jeho tělo jemných, vysokých vibrací, se ke mě den co den v tantrické lásce obrací. Děkuji, že z našeho láskyplného souznění má prospěch a radost každá bytost na Zemi. 

Děkuji, že můj muž v Boží hojnosti pluje. Že si jeho duše všechna přání snadno manifestuje. Děkuji, že pro dobro všech, společně, tvoříme. Děkuji, že v hudbě i službě společně láskou hoříme. 

Děkuji, že můj muž vnímá vnitřní hlas. A přesně ví, kdy je na práci a kdy na hraní čas. Děkuji, že s mužem mým v dokonalé harmonii dlím. 

Každý den nám multidimenzionální dobrodružství přináší. Děkuji, že jsme pro ostatní důkazem, že láska hory přenáší. 

© Soňa Siepaková