V čem vám to prospěje?

20.08.2019

Kde to proudí, tam to žije


Tento článek obsahuje vysvětlení, jak funguje má terapie, pokud ji zvažujete vyzkoušet. Představit si ji můžete i jako vyprávění léčivého příběhu pro vás na míru za současného působení léčivé energie. Pohádkově léčivé (a současně vzdělávací) produkty najdete rovněž v e-shopu (e-knihy a audio-knihy).


Pracuji pomocí energie s hlubším podvědomím na blocích a sebe-sabotáži (převážně emočních traumatech, včetně těch zděděných po předcích, tzv. software error), k nimž se z běžné beta hladiny mozkových vln obvykle nedostaneme.

Mým cílem je pomáhat lidem, aby v nich vše "plynulo", na jakékoli úrovni, od nápadů, přes lymfu, po krásné emoce, protože v tom stavu je dokonale vede jejich vlastní intuice, a jejich vnitřní stabilita jim dodává základ, o něž se mohou opřít.

Problémy nastávají, když něco nemocného v nás volá po pozornosti a uzdravení, protože pak se zdá, že se náš život pořád točí kolem toho samého(kolem toho problému, co chce být pochopen a uzdraven, kolem těch emocí, co volají po doprožívání a propuštění), místo aby směřoval, kam jsme to plánovali my... 

RYCHLEJŠÍ OSOBNÍ RŮST

Tato terapie vám může přinést zlepšení zdraví, vztahů, a může rovněž zrychlit váš osobní rozvoj, pokud po tom toužíte. Někdo to nazývá urychlením karmy. Pokud jste na to připraveni, přijdou vám životní lekce rychleji, tím pádem se od nich můžete osvobodit a přejít k životu, který už si tvoříte jen vy sami na základě tužeb své duše. Přestáváte být magneticky přitahováni k nezpracovaným tématům z historie. 

Doporučuji ji i všem, kdo se učí něco nového,a potřebují lepší paměť, koncentraci, vytrvalost, intuitivní nápovědu, a tvořivé využívání svých znalostí. 

KLID A SOUSTŘEDĚNÍ

Zlepšení koncentrace a paměti. Vnitřním uvolněním se otevřete přílivu božské inspirace. :-) To se hodí nejen před zkouškami či pracovním pohovorem, ale také pokud se snažíte počít dítě, nebo napsat článek, sestavit projekt...

VYLÉČENÍ TRAUMAT

Rozpuštění potlačených destruktivních emocí. Společně s emocemi se vám změní i pohled na svět, reakce ve vztazích, schopnost dosáhnout svých cílů, a v neposlední řadě rovněž zdravotní stav a spokojenost sami se sebou.

VYŠŠÍ SEBEDŮVĚRA

Větší důvěru ve správnost vlastních rozhodnutí, zlepšení schopnosti slyšet, chápat, plus odvahu následovat svou intuici.


Zkušenost Terezy (2019) se silnější intuicí

Terapie se zaměřila na zlepšení paměti a soustředění, sebevědomí v angličtině

  • Při příchodu do paláce jsem dopředu věděla, že první schod bude červený, ještě dříve než to bylo vysloveno
  • Při vstupu do chrámu uzdravení do místnosti s krystaly mi celý tělem procházelo horko
  • Křišťálovou místnost jsem si představila kruhovou, až potom jsem se dozvěděla, že je opravdu kruhová
  • S odstupem času cca 2 hodiny mám pocit takové čistoty (v těle)  

BUJNĚJŠÍ TVOŘIVOST

Probuzení a rozvoj tvořivosti v nejrůznějších oblastech, život vás začne bavit, stanete se vědomým tvůrcem své reality. Jen se podívejte na tuto webovou stránku, co to udělalo se mnou. :-)

SILNĚJŠÍ PŘITAŽLIVOST

Tím, že ve vás bude více prostoru pro lásku, radost a světlo po této terapii, stanete se magneticky přitažlivější pro zákazníky, partnery, peníze, pomoc a podporu, a všechny dobré věci a zážitky, po nichž toužíte.


Z každého prodaného produktu a služby dostává

33 Kč

Záchranná stanice a Dům přírody Poodří, Bartošovice