Zajímavé případy

03.08.2019

Zajímavosti


Tento článek obsahuje vysvětlení, jak funguje má terapie, pokud ji zvažujete vyzkoušet. Představit si ji můžete i jako vyprávění léčivého příběhu pro vás na míru za současného působení léčivé energie. Pohádkově léčivé (a současně vzdělávací) produkty najdete rovněž v e-shopu (e-knihy a audio-knihy).


Ráda bych se s vámi podělila o několik případů, z nichž jsem měla obrovskou radost, a současně mi z toho zůstával rozum stát.

NEČEKANÁ ALERGIE

První byla slečna, jež mne navštívila asi třikrát s atopickým ekzémem (a byla tuším i adoptovaná).

Ekzém se sice celý nezmizel, ale začal se výrazněji zlepšovat společně se vztahem s jejím přítelem, který myslím trpěl lupenkou a několika závislostmi. Terapie byla zaměřena hlavně na podporu imunitního systému a jater. Probíhala u mne doma. 

Při čtvrtém, posledním, setkání, úplně na závěr, se u slečny najednou projevila alergie na kočky (měla jsem tehdy dvě), zřejmě zbylo pár chlupů na dece, kterou se přikryla. Prudce otekla v obličeji, tělo jí svědilo, a celá vyděšená hodlala rychle odejít. 

Zkusila jsem jí zdržet ještě na tři minutky a poslat jí extra dávku energie přímo do jater s modlitbou, ať ta alergie ustoupí. Asi do pěti minut se tato klientka zklidnila, otok ustoupil, svědění ustalo, a přátelsky jsme se rozloučily. 

Už jsem jí od té doby neviděla, tak nevím, zda se alergie na kočky vrátila. Ovšem na tuto dramaticky rychlou proměnu přímo před mýma očima nikdy nezapomenu. Myslím, že tato "akce" byla úspěšná proto, že jsme předtím její játra důkladně nakrmily.

PÁLENÍ V OČÍCH

Podobný případ jsem zažila s jednou paní, co ke mně chodila na angličtinu. Přišla s červenýma, oteklýma očima, které ji údajně nesnesitelně pálily, a nebylo možné pustit se do výuky. Přijela snad jen proto, aby jí lekce nepropadla. (Nebo chtěla utéct z domu, kde jí bylo úzko?) 

Dostala jsem pocit, že její pálení v očích znamená nevyplakaný smutek a vztek, zřejmě ze vztahu s manželem. Zatímco jsem jí vysvětlovala svou teorii, studentka jen kývala. Nebyla příliš sdílná s ohledem na svůj rodinný život. Vím jen, se doma starala o tři děti, a manžel, co vlastnil stavební firmu, byl pořád pryč. 

Nepamatuji si, co jsem jí vykládala. Nesebrala jsem odvahu nabídnout jí terapii, neboť to byla racionálně založená lékárnice. Nicméně když jsem ji doprovodila před dům (tehdy jsem ještě učila doma), u auta si najednou paní promnula oči s překvapením, že už ji vlastně vůbec nepálí.

Možná mezi námi proběhl nějaký nezamýšlený energetický přenos, takzvaná harmonická indukce podle Barbary Ann Brennan. Ta znamená, například, že máte tendenci mít přirozeně lepší náladu, když jste vedle někoho, kdo je šťastný. Silněji, rychleji a výše vibrující bio-pole automaticky dobíjí slabší, níže a pomaleji vibrující pole. Ze stejného důvodu sedáváme u lůžka nemocných... 

A někdy asi stačí k tomu, aby člověku začalo být lépe, když si uvědomí psychickou příčinu svých potíží. Říká se, že (vyjádřená) pravda léčí.

DĚSIVÉ NOČNÍ KŘEČE

Další případ, co mi utkvěl v hlavě, byl mladý muž, kterého trápily noční můry. Jinak byl naprosto zdravý a v pořádku. Jen uprostřed noci se občas na posteli svíjel v podivných křečích a hrozně křičel. Děsil tím přítelkyni (ta ho za mnou poslala), i kolegy na služebních cestách. 

Po úvodním vyladění a troše základní terapie, jsem tohoto mladíka požádala, aby si svou můru zkusil představit. Nechtěl. Tak jsem si to představila jen já a posílala tam světlo s modlitbou, ať se stane, co je pro jeho nejvyšší dobro. 

Přitom jsem začala vidět člověka, který se uškvařil elektrickým proudem. Jakmile jsem to pronesla nahlas, mladík vykulil oči se slovy, jak vím, že je elektrikář, a že i jeho táta (a snad i děda) je elektrikář. 

Samozřejmě jsem o tom neměla ponětí, a neodvažuji se ani spekulovat, zda jsem vnímala jeho minulý život, nebo trauma jeho předků, či co to bylo. Hlavní je, že přišel ještě jednou, s radostnou zprávou, že se mu už můry nevrátily.

PAPÍROVÁ LETADÉLKA

A když jsme u těch prapodivných vnuknutí, které při práci s klienty dostávám, jedno zábavné se mi stalo s lesbičkou, která měla problémy s přítelkyní. 

Vyložila jsem jí karty, a během vysvětlování, co znamenají, jsem pronesla cosi o skládání vlaštovek z papíru v souvislostí s její milou.

Slečna mne nedůvěřivým pohledem přikovala k zemi, jak je možné, že vím, že její přítelkyně miluje origami. Já však jen povídala, co mne napadalo.

Až budu jednou něco vykládat i vám, berte to prosím tak, že říkám, co cítím, ale neznamená to nutně, že vím, co to pro vás všechno znamená. :-) 


Z každého prodaného produktu a služby dostává

33 Kč

Záchranná stanice a Dům přírody Poodří, Bartošovice