Román

Milovaná Sluncem

POUTAVÝ, SPIRITUÁLNÍ, FANTASY ROMÁN

Čtyři díly tohoto románu odráží vnitřní proměnu dívky. Ta díky spirituálním technikám, které se naučí v mysterijní škole, najde sílu stát se moudrou a mocnou faraonkou. Nechejte se inspirovat...  


Tento příběh, zasazený do doby asi 1500 př.n.l., za vlády faraona Achnatona v Egyptě, vás zábavnou, lehce čtivou formou seznámí se základními i pokročilejšími technikami osobního rozvoje a duchovního růstu. Společně s hlavní hrdinkou, faraonovou dcerou Meritaton, se naučíte zůstávat v rovnováze, aby mohla láska zvítězit nad strachem a uzdravila vaše vztahy. 

V prvním díle (ZAHRADA) se hlavní postava, Meritaton, chystá chodit do mysterijní školy a poznává svět zpoza zdí faraonovy zahrady, v druhém díle (ŠKOLA) už školu navštěvuje a dozvídá se více o mezilidských a mezinárodních vztazích, ve třetím (VLÁDA) nastupuje na trůn a musí zvládnout svou nejtěžší zkoušku strachu. Čtvrtý díl (SVĚTLO)... je zatím tajemstvím!

PRVNÍ DÍL (ZAHRADA) SE DOTÝKÁ TÉMAT

  • intuice, telepatie, channelling vlastního světelného průvodce
  • cestování do paralelních životů (minulých, budoucích)
  • šamanský kruh, komunikace se Zemí, přivolávání deště
  • zamyšlení nad dlouhověkostí z hlediska mezilidských vztahů, vliv předků
  • vliv politických rozhodnutí na mezilidské vztahy, a postavení žen v historii
  • harmonizující zpěv a vizualizace k vyléčení nemoci, tíživé situace, či k tvoření reality
  • Dech Jednoty: napojení na Matku Zemi a Otce Vesmír

ZAZPÍVEJTE SI S MERITATON

První díl obsahuje i 2 jednoduché písničky (viz sekce POEZIE), které si můžete zpívat pro zlepšení nálady a uzdravení. Tyto písničky budou později součástí Pozitivního zpěvníku.  

UPOUTÁVKA NA DRUHÝ A TŘETÍ DÍL

Druhý díl (Škola) vyjde v češtině na podzim roku 2019 jako e-kniha. Anglická, dvojjazyčná a audio verze (CZ, EN) přibudou během roku 2020. 

Třetí díl (Vláda) vyjde v češtině na jaře roku 2020 jako e-book. Anglická, dvojjazyčná a audio verze (CZ, EN) přibudou během let 2020-21.

Přečtěte si jako první, co je nového

Čtvrtletní zpravodaj
Soni Siepakové