Terapie

Léčivá terapie s výkladem karet

přes Skype, Hangout, Whatsapp, Messenger

Vyprávění léčivého příběhu pro vás na míru za současného působení léčivé energie. 


Jsem terapeutka zabývající se prací s energiemi a prostřednictvím internetového spojení (přes Skype) dokáži harmonizovat vaši mysl i tělo. Má praxe je založena na etikoterapii, kterou jsem se naučila jako žačka Jana Cindlera. Je doplněná o metody z takzvaných mysterijních škol, které člověka vnímají jako světelnou bytost. Obnovením správného proudění v dříve zpomalených či zablokovaných oblastech se navrací zdraví a harmonie na všech úrovních.


Zrychlete svůj osobní rozvoj, zlepšete vztahy i zdraví. Vylečte svá traumata. Posilněte svou paměť, koncentraci, vytrvalost i tvořivé využívání svých znalostí.


Léčivá terapie spočívá v channellingu léčivé energie ve váš prospěch. Působení energie na lidi je nesmírně uklidňující a uvolňující už od prvních několika minut. Mnoho lidí terapii i prospí, ale v dnešní stresující době to není na škodu. Do několika minut odchází bolesti, záněty, traumata, noční můry, děsy, alergie. Člověk se osvobozuje od traumat a sebe-sabotáže. Díky energetické podpoře se budete cítit mentálně a emocionálně klidní, mimořádně vyrovnaní, radostní, a budete si schopni vytvořit průlom, který je pro vaše nejvyšší dobro.


Tato terapie je jako uvolňující energetická lázeň, která vás ovšem vnitřně výrazně promění. Při výkladu karet vás pak vaše intuice nasměruje, kudy vede vaše cesta za štěstím. 


Aby se během terapie mysl nenudila, je proces doprovázen mým vyprávěním (výlet do Chrámu uzdravení v Atlantidě). Mým cílem je pomáhat lidem, aby se cítili šťastní, zdraví, sebevědomí, a v harmonii v sobě na všech úrovních. Protože teprve když bude radost a harmonie v nás, mezi našimi buňkami, může nastat harmonie mezi lidmi navzájem, a mezi lidmi a vším živým. 


Léčivou terapii si můžete dopřávat podle potřeby do uzdravení, nebo jen občas pro osvěžení, povzbuzení, omlazení, harmonizaci vašich vztahů, pro posun v osobním či profesním rozvoji.

Jak se objednat?

Léčivá terapie s výkladem karet trvá 60 minut (800 Kč) nebo 90 minut (1200 Kč).


KTEROU VERZI SI VYBRAT?

Přenos energie trvá přibližně 30-40 minut, výklad karet 10-20 minut. Na začátku mi povíte, v jaké oblasti chcete zažít větší posun, co vás trápí, já podle toho upravím příběh vyprávěný během energetického přenosu. Mám jiné příběhy na práci s tělem, jiné na léčení vztahů, zhmotňováni přání. V příběhu vám nabízím (symbolické, pohádkové) obrazy, jejichž vizualizací podporujete své uzdravení či proměnu. Doporučuji vám volit si délku našeho setkání podle toho, zda se mnou chcete nějaké téma hlouběji probrat, nebo vám stačí stručnější verze. :-) 

KOUKNĚTE DO KALENDÁŘE DOLE

Najděte si vyhovující den a čas pro své setkáníZkuste si prosím vybrat i náhradní termín (či dva). Usnadní to jakýkoli přesun, kdyby byl třeba.

Jsem tu pro vás 

od pondělí do čtvrtku 10 - 20

Vybraný čas a den mi prosím sdělte přes objednávkový formulář (zelené tlačítko) nebo emailem (sonasiepakova@gmail.com), já vám rezervaci potvrdím emailem do druhého dne. Je-li před vámi zamýšleným časem jiná rezervace, posuňte prosím "začátek" o 15 minut (např. 9:00 -> 9:15).

PROSÍM POZOR: OBJEDNÁVKA JE ZÁVAZNÁ TEPRVE PO ZAPLACENÍ.

Kalendář je pouze k prohlížení

Na další týdny se můžete posunout modrými šipkami v levém horním rohu

Vybraný termín mi prosím napište přes formulář nebo emailem. Děkuji velmi! :-) 

Prosím přečtěte si

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami: Tato terapie je blahodárnou energetickou podporou s terapeutickými účinky zejména na emoční tělo člověka, a skrze psychosomatické vazby působí příznivě i na fyzické a mentální zdraví člověka. V žádném případě ovšem není náhradou řádné lékařské péče, zdravého životního stylu, ani zázračnou pilulkou na všechno. V případě pochybností a obav se nejprve poraďte se svým lékařem či jinou autoritou, které důvěřujete. Terapii vám poskytuji s nejlepším vědomím a svědomím, na základě dlouholetého výcviku, zkušeností a dovedností. Terapii si objednáváte na vlastní zodpovědnost. Pevně věřím, že se stane jen to, co je pro nejvyšší dobro všech - vás, i mne.

Při zrušení objednané terapie později než 24 hodin předem, tento termín propadá, jako by setkání proběhlo. Zrušíte-li svůj termín dříve, můžete si terapii znovu objednat kdykoli později. Zakoupené terapeutické setkání přes Skype má platnost 1 rok, a můžete jej také v plné výši někomu darovat či prodat. A pokud si svůj nákup rozmyslíte, vrátím vám 50% z nevyčerpané částky převodem na váš účet, který prosím uveďte v žádosti (emailem). V případě mezinárodního bankovního převodu se vám částka poníží o aktuálně platné bankovní poplatky. 

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí. Chráním je a s nikým je nesdílím. Žádné podrobnosti o vašem zdravotním, psychickém, rodinném ani jiném stavu nikam nezaznamenávám.

Kdo mne inspiruje?

Sanaya Roman (Orin) a Duane Packer (Da Ben) - vše

Amorah Quan Yin (Plejádská světelná terapie, všech 5 dílů)

Jasmuheen (Living On Light, Enchanted Kingdom)

Dollores Cannon (The Convoulted Universe a další knihy)

Barbara Ann Brennan (Ruce světla, Zjevení světla)

Hay House (video kurzy)

Lothar Ursinus (Orgánové hodiny)

Ivana Valová (Atlantská škola)

Drunvalo Melchizedek (všechny knihy)

Kyle Gray (Keepers Of The Light, karty)

Doreen Virtue, Radleigh Valentine (andělský tarot)

James Van Praagh (Adventures Of The Soul)

Lee Carroll (Kryon)

Jan Cindler (Etikoterapie)

Vladimír Megre (Anastázie)

Jaroslav Svoboda (Ekozahrady, Rodový statek)

Deepak Chopra (ayurvéda, meditatce)

Esther and Jerry Hicks (Abraham)

David Michie (Dalajlámova kočka a další knihy)

Bea Benková (koučink Dynamika bohatství)

Christine Li, Ulja Krautwald (Cesta Císařovny)

Robert Vlach (Na volné noze)

Robert Schwartz (Your Soul's Gift: The Healing Power of the Life You Planned Before You Were Born, Your Soul's Plan: Discovering the Real Meaning of the Life You Planned Before You Were Born)

Pamela Kribbe, Gerrit Gielen (Channellingy Jeshua, Země, Marie Magdaléna) 

Humandesign.cz 

Pokyny k prvnímu spojení

Jelikož se jedná o terapii, bylo by vhodné, abychom se viděli přes kameru a abychom se dobře slyšeli, aby se mezi námi vybudovala oboustranná důvěra. 

Máte-li ovšem nízkou rychlost internetu nebo starší, méně výkonná zařízení (telefon, tablet, laptop, PC), můžeme použít WhatsApp. Nebo mi zavolejte telefonem, pokud máte neomezené volání.  

Skype, Hangout, Whatsapp

  • Skypová přezdívka je Sonia.ss
  • Na Hangoutu mne najdete pod emailem sonasiepakova@gmail.com
  • Na Whatsappu jsem pod číslem +420775340775

Pokud mi budete volat poprvé, pravděpodobně ještě nejsme ve spojení. Přidejte si mne proto prosím do kontaktů alespoň den či pár hodin před našim setkáním. A bylo by skvělé, kdybyste mi napsali i vzkaz do chatu, třeba "Zkouška", abychom si včas ověřili, že vše správně funguje. :-)

Problémy s internetem

Nechte si prosím mobil po ruce, než se spojíme

Kdybyste měli technické problémy nebo něco s internetem, ideálně mi prosím zavolejte nebo mi napište textovku (+420775340775). Já udělám totéž, kdyby byl problém ve spojení z mé strany. 

Chcete novinky pohodlně a přehledně?

Čtvrtletní zpravodaj
Soni Siepakové